Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ateistyczne billboardy pojawiły się w Lublinie

Utworzony przez Solfernus, 1 października 2012 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Tomko napisał:
Głupota i pieniądze wyrzucone w błoto. Kolejna banda bardzo ograniczonych ludzi, która robi tylko szum i dzieli zamiast łączyć. Można zrobić tyle dobrego a robi się jak widać...... Proponuje nie pluć jadem tylko normalnie spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość, bez złości i pogardy dla drugiego człowieka. Zazwyczaj najgłośniej krzyczą największe gnidy, które nic nie robią dla innych tylko wszystko dla siebie. Tyle w temacie.
no własnie, drogi Jahoo ta pani wyrzuca własne pieniądze na te bilboardy, a nie twoje. a akcja ta ma własnie pokazac, ze mozna byc normalnym polakiem, który nie musi pochwalac działan koscioła katolickiego, ma własne zdanie na temat swiata i nie jest w tym sam. kazdy ma prawo za swoje pieniadze postawic bilboard w centum miasta. ty również moze postawić napis "Łaczmy się"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
Prawdziwi katolicy nie postrzegają ateistów jako skorupy, a "nieprawdzwi" być może tak, ale czy to ma jakieś znaczenie? czy naprawde zalezy Ci jak postzrgają Cie inni??
nie rozumie dlaczego ludzie używają teraz zwrotów prawdziwi, nie prawdziwi. jest się członkiem wyznania albo się nie jest tak widzę to ja. wiem, natomiast w to, że nie podoba mi się to w jaki sposób księża i osoby mocno zaślepione w jedyne prawdziwe dogmaty odnoszą się do osób które widzą inaczej skonstruowany świat. w moim świecie nie ma istoty boga, ani diabła. dzięki temu nie boję się śmierci i mogę przejść przez życie własną drogą, nie patrząc na to czy przypadkiem nie zjadłem w piątek kebaba, nie przejmując się tym, że mam w sobie części ciała innego zmarłego człowieka (czego wiele wyznań zabrania) nie muszę obrzezać syna, ani córki. i wydaje mi się, że życie moich dzieci będzie troszkę przyjemniejsze ze świadomością, że jeśli coś im w życiu nie wyjdzie to się wylądują w kotle ze smołą. wole nauczyć je szacunku do innych ludzi, niż straszyć karami jeśli nie zechcą ich szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyszła cała moralność ateistów. Ograniczona do nie zabijam i nie kradnę. Tylko, że akurat ateiści też kradną i zabijają. Mydlenie oczu naiwnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi głupi w swoim sercu: «Nie ma Boga». Ps. 53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teista napisał:
I wyszła cała moralność ateistów. Ograniczona do nie zabijam i nie kradnę. Tylko, że akurat ateiści też kradną i zabijają. Mydlenie oczu naiwnym.
My przynajmniej mamy moralność, a wy? Wycieracie gęby miłością, a ziejecie nienawiścią, mówicie o prawdzie, a jesteście zakłamani, mówicie o pomaganiu, a bezdomnemu kromki chleba nie dacie, nawet gołębi nie dokarmicie tylko je wytrujecie, tacy z was "moralni" wierzący. Tfu. Wiara odbiera wam rozum i moralność, wy sądzicie, że samo przechwalanie się, jacy to wy dobrzy i moralni czyni was takimi włąśnie ludźmi, twój wpis tylko to potwierdza - obrażasz nas, bo ty już jesteś święty za życia i super ultra moralny tylko dlatego, że za takiego siebie uważasz... żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew napisał:
Mówi głupi w swoim sercu: «Nie ma Boga». Ps. 53
"Religia jest dla ludzi bez rozumu" Józef Piłsudski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym tygodniu usłyszałem jak jeden z Posłów Ruchu P. nawoływał, żeby zamiast na religie dać pieniadze na ubogich! A jakby tak zamiast tych tysiecy wydanych na kampanię bilboardową dać tą kasę ubogim, tak dla przykładu?! Przeczytałem, że Caritas w Polsce w ubiegłym roku udzielił pomocy potrzebujacytm na przeszło 400 mln złotych, ciekawe ile dali niewierzacy ubogim, albo Ruch P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista napisał:
My przynajmniej mamy moralność, a wy? ......... obrażasz nas, bo ty już jesteś święty za życia i super ultra moralny tylko dlatego, że za takiego siebie uważasz... żałosne.
wyglada mi to na rodzaj psychozy, proponuje kontakt z psychiatrą. wierzący, księża katoliccy i inni sa grzeszni, przyznaja sie do tego w każdej Mszy Świętej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie rozumie dlaczego ludzie używają teraz zwrotów prawdziwi, nie prawdziwi. jest się członkiem wyznania albo się nie jest tak widzę to ja. wiem, natomiast w to, że nie podoba mi się to w jaki sposób księża i osoby mocno zaślepione w jedyne prawdziwe dogmaty odnoszą się do osób które widzą inaczej skonstruowany świat. w moim świecie nie ma istoty boga, ani diabła. dzięki temu nie boję się śmierci i mogę przejść przez życie własną drogą, nie patrząc na to czy przypadkiem nie zjadłem w piątek kebaba, nie przejmując się tym, że mam w sobie części ciała innego zmarłego człowieka (czego wiele wyznań zabrania) nie muszę obrzezać syna, ani córki. i wydaje mi się, że życie moich dzieci będzie troszkę przyjemniejsze ze świadomością, że jeśli coś im w życiu nie wyjdzie to się wylądują w kotle ze smołą. wole nauczyć je szacunku do innych ludzi, niż straszyć karami jeśli nie zechcą ich szanować.
Po pierwsze z tymi prawdzwymi i nieprawdziwymi jest tak jak ze wszytskim... Myslisz ze wszyscy ateisci są swiadomi tego co to ateizm? W części to wierzący, którzy wybrali wygodne rozwiązanie. Gdyby w ich życiu stało się coś co na pozór przypominało by np. cud zapewne szybko by zmienili front. Są lekarze, nauczyciele, ktorzy mają powiedzmy " powołanie" i są tacy, którzy są tak po prostu dla pieniędzy. Co do śmierci - też się jej nie boję. Idę swoją drogą, a to że korzystam z drogowskazów po drodze to dla mnie przyjemość. Jest mi tylko łatwiej. Nie wiem czemu większość ludzi myśli ze w Kościele starszą smiercią i piekłem. To jakieś nieporozumie ;/ A co do kebaba w piątek, też czasem zjem mięso. Tu nie chodzi o to zeby nie wcinać mięsa, bo piekło gwarantowane. Zresztą każdy ma swoje przekonania, dla mnie to nic wielkiego jak w piątek obejdę się bez jakiejś przyjemności. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu" Józef Piłsudski.
...................................................................................... A najlepszym kurortem dla opozycji - BEREZA KARTUSKA. -Pytanie czy przeszedłbyś badania lekarskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo obojetnym jest mi sposob postrzeganie ateizmu przez osoby uwazajace sie za wierzace! Ja rowniez wierze,ze za dwa pokolenia, ale to juz moi osiemnastomiesieczni wnukowie dozyja, koscioly stana sie tak wielkim obciazeniem finansowym dla poszczegolnych parafii, iz zionace pustkami budowle beda sprzedawane za bezcen i adoptowane na przestronne mieszkania. Widzialem kilka takich w Niemczech i Skandynawii. Naprawde bardzo gustownie wykorzystane dla dobra mieszkancow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesoly emeryt napisał:
Bardzo obojetnym jest mi sposob postrzeganie ateizmu przez osoby uwazajace sie za wierzace! Ja rowniez wierze,ze za dwa pokolenia, ale to juz moi osiemnastomiesieczni wnukowie dozyja, koscioly stana sie tak wielkim obciazeniem finansowym dla poszczegolnych parafii, iz zionace pustkami budowle beda sprzedawane za bezcen i adoptowane na przestronne mieszkania. Widzialem kilka takich w Niemczech i Skandynawii. Naprawde bardzo gustownie wykorzystane dla dobra mieszkancow. [/quote] [quote name='wesoly emeryt' timestamp='1349106914' post='679469'] Bardzo obojetnym jest mi sposob postrzeganie ateizmu przez osoby uwazajace sie za wierzace! Ja rowniez wierze,ze za dwa pokolenia, ale to juz moi osiemnastomiesieczni wnukowie dozyja, koscioly stana sie tak wielkim obciazeniem finansowym dla poszczegolnych parafii, iz zionace pustkami budowle beda sprzedawane za bezcen i adoptowane na przestronne mieszkania. Widzialem kilka takich w Niemczech i Skandynawii. Naprawde bardzo gustownie wykorzystane dla dobra mieszkancow.
hahahahahaa nie doczekanie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzysz w Boga? Jesteś sam!!! Będziesz sam w chwili śmierci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są potrzebne, może do nie których jednostek dojdzie fakt że w Polsce nie ma ograniczenia do Katolicyzmu. Popieram, kiedy służy do informacji i własnego odbioru, nie popieram jednak negowania Chrzescijanstwa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jahooo napisał:
.......................................... Nikt na siłę nie uczyni z ciebie osobę wierzącą w Boga, Kościół czy Zmartwychwstanie. Tylko po co wrzeszczysz że ty nie wierzysz ? Nad takimi jak ty zrzucam pył z moich butów. Wśród dwunastu znalazł się i Judasz - nie dziwi mnie że i teraz są Judasze a co mówiąc o niewierzących w Boga. Masz tak jak i ja Wolną Wolę - idź swoją drogą i przekonaj się co będzie na jej końcu.
Nie rozumiesz nawet tak prostych słów, że my nie wierzymy w KOŚCIÓŁ a nie w Boga. Twoją wiarę stworzył człowiek, który zapisał w co masz wierzyć a w co nie. Jesteś własnie takim pyłem ze swoich butów, wycieranym przez tłuste zakłamane karaluchy, które molestując dzieci uczą Twojej wiary, Nawet Wam teraz ośrodek w górach otworzyli dla księży pedofili i homoseksualistów....ciekawe co oni tam robią ... pewnie nawracają się hahahaha albo odwracają hahahah. Ty też możesz wierzyć w miłosierdzie, kradnij, kłam, grzesz a na koniec powiedz, że żalujesz za grzechy i jesteś zbawiony. Buahahaha GOT MIT UNS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ludzie stworzyli Boga i ludzie ludziom gotują ten los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wielu,którzy zawsze głosili że są ateistami a teraz będąc starymi modlą się pod samym ołtarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie powiem, lubie smietane z kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Czytelnik:teraz widzisz co starcza demencja robi z mózgiem nawet w Harrego Potera się uwieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi, i sobie myślę, że Kościół kat. który znacie - zapewne ze słyszenia, a Kościół, którego jestem - że tak powiem - aktywnym uczestnikiem - to sa dwie różne instytucje. Mnie nikt ie molestował, nikt mnie nie straszył piekłem za zjedzenie kebaba w piatek, i nie przekonywał, że niewierzacy to jakas skorupa....Przeciwnie. Mialam fajnych katechetów w szkole ( może z wyjątkiem jednego, który był niesympatyczny, ale wielu moich nauczycioeli świeckich było od nieg gorszych). Uczono mnie że Bóg mi zawsze wybacza, nawet moje najgorsze rzeczy, a kazdy człowiek - obojetnie czy wierzacy, niewierzacy czy innowierca - to mój brat i siostra, którego powinnam kochać. Gdybym miała taki obraz KOścioła jak Wy, również zapewne byłabym wrogiem tej instytucji. Tylko że Wy tak naprawde Kościoła nie znacie, opieracie sie na tym, co donosza Wam media, które ie zawsze sa obiektywne - tak jak "Fakty i Mity" czy ostatnio "Newsweek" Lisa. Pozdrawiam Miłego dnia.
Ostatnio edytowany 2 października 2012 r. o 08:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...